محل تبلیغات شما

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، با اشاره به موضوع کتابخانه گردی 18 اسفند تصریح کرد: امسال برای دومین بار و همزمان با پانزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور طرح کتابخانه گردی همزمان با سراسر کشور در 5 کتابخانه عمومی منتخب و تازه تاسیس استان زنجان نیز اجرا می شود.

نیکبخش از کتابخانه های عمومی سید افضل شهرستان زنجان واقع در گلشهر کاظمیه فاز میدان امام علی (ع)، کتابخانه سید علیرضا میرزا مصطفی روستای نظر قلی و شهید کبودخانی روستای محمود آباد شهرستان خدابنده ،علوی روستای یوسف آباد شهرستان سلطانیه و کتابخانه وحدت شهرستان ابهر به عنوان کتابخانه های مورد نظر و منتخب استان زنجان برای طرح کتابخانه گردی نام برد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان،  دلیل انتخاب کتابخانه های یاد شده را تازه تاسیس و خیّر ساز بودن آنها نام برد.

وی افزود در این طرح مدیران استان و شهرستان، ائمه محترم جمعه و جماعت ، استانداران، فرمانداران، شهرداران، بخشداران، دهیاران، اعضای شورای شهر و روستا، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، اعضای انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی استان‌ها و شهرستان‌ها و گروه‌های مرجع و نخبگان، خیرین،  اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه، دانش آموزان و دانشجویان ، ورزشکاران و عموم مردم با حضور در کتابخانه های عمومی مورد نظر با خدمات کتابخانه ها آشنا شوند.

نیک بخش در ادامه اظهار داشت: طرح کتابخانه گردی با هدف آشنایی مسئولین و عموم مردم با خدمات  و فعالیتهای کتابخانه های عمومی  اجرا می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان تصریح کرد:  امیدواریم با تلاش و همت کارشناسان، روسای شهرستانها و مسوولین و کتابداران محترم کتابخانه های عمومی، این طرح بتواند حرکت موثری در راستای ارتقاء فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و شناسایی و اطلاع رسانی خدمات و فعالیتهای کتابخانه ها باشد.

ایشان در پایان خاطر نشان کرد از عموم مردم فرهنگ دوست و نیز مدیران و مسوولان محترم و علاقه مندان به  حوزه کتاب و کتابخوانی دعوت می شود روز شنبه 18 اسفند ماه با حضور در کتابخانه ها و مشارکت در این طرح فرهنگی با خدمات و فعالیتهای کتابخانه های عمومی آشنا شوند.

نیک بخش در ادامه به برگزاری نهمین جشنواره " اهدای کتاب و اهدای دانایی" در اسفند ماه سالجاری در کتابخانه های عمومی استان اشاره کرد و گفت: در راستای ترویج سنت حسنه اهدای کتاب در بین عموم مردم و نیز ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی طرح اهدای کتاب و اهدای دانایی اسفند ماه در کتابخانه های عمومی استان زنجان اجرا می شود فلذا عموم مردم استان می توانند با حضور در کتابخانه ها و با اهدای کتاب، گام موثری در ترویج فرهنگ اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ کتابخوانی بردارند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خصوصی دانلود کلیپ جدید ▀▄▀عجایب و باورنکردنی ها▀▄▀ همیاردرسی2 معرفی کالا فروشگاهی آشپزی دانلود فایل dlfile